نمایشگاه صنعت ساختمان تهران ۱۴۰۱ یکی از مهمترین رویداد های نمایشگاهی ایران است که بویژه در میان سازندگان و پیمانکاران از جذابیت های خاص و ویژه ای برخوردار است. امسال با کاهش روند شیوع بیماری کرونا، نمایشگاه ساختمان تهران با حضور پر رنگ و فعال برند های معتبر در صنعت ساختمان برگزار گردید و اولیفت یکی از حاضرین در این نمایشگاه بوده است.

مجموعه اولیفت به عنوان یکی از فعالین در صنعت آسانسور کشور، که انواع قطعات آسانسور از قبیل موتور گیرلس ، تابلو فرمان ، کابین آسانسور و سایر قطعات را عرضه می دارد و تضمین کیفیت و ارائه خدمات پس از فروش از ویژگی های بارز اولیفت است. در این نمایشگاه اولیفت برای نخستین بار در کشور از پکیج منحصر بفرد خود با نام space plus رونمایی کرد و می توان گفت این پکیج تحولی نو در صنعت آسانسور کشور ایجاد کرده است. همچنین در این نمایشگاه اولیفت به عنوان نمایندگی انحصاری موتورهای زیندا در ایران معرفی گردید.

در طول مدت ۴ روز، مهمانان ویژه ای از مقامات کشوری و لشگری، سازندگان و همکاران حوزه آسانسور در این نمایشگاه حضور داشته اند. همچنین در اختتامیه نمایشگاه، تندیس یادبود بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان توسط نماینده نمایشگاه تقدیم جناب مهندس علیایی رئیس هیئت مدیره اولیفت گردید.

طیف وسیعی از بازدید کنندگان این نمایشگاه را شرکت های ساختمانی، معماران و طراحان، همچنین نصابان تاسیسات ساختمانی و فروشندگان فعال در صنعت ساختمان نظیر هایپر های ساختمانی تشکیل میدهند که در واقع تضمین کیفیت محصولات ارائه شده، بسته به نظر این گروه افراد دارد.