درباره اولیفت

‌ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان زنجیره قطعات آسانسور هستیم که با بهره گیری از دانش فنی مهندسی و تجربه کافی راه حل های مختلفی برای حمل و نقل عمودی ارایه می دهیم.

 

رهبری ما

در olift ما با افتخار هزاران توزیع کننده این صنعت و همچنین نمایندگان بی شمار خود را در شهرهای مختلف ایران و منطقه تغذیه میکنیم و سعی داریم با انتخاب هوشمندانه و دقیق محصولات ایرانی و خارجی محصول نهایی ( آسانسور ) با کیفیتی را در اختیار مصرف کننده نهایی قرار بدهیم.

مدیر عامل اولیفت
wave
شرکت ما

فرهنـگ ما


ما علاقه زیادی به ایمنی ، کیفیت ، اصالت . پایداری .داریم و همیشه مشتر ی مداری و اخلاق مداری در کسب و کار را سرلوحه خودمون قرار خواهیم داد همه این ها در کنار هم فرهنگ شرکت ما را تشکیل می دهند. فرهنگ منحصر به فرد و قوی ما با توجه به تغییر شرایط از ما پشتیبانی کرده و همیشه منجر به تکرار موفقیت کسب و کار مون شده.

نگرش و استراتژی ما


یک ایرانی میتونه سطح خودش و جامعشو برای زندگی کردن ارتقا بده به همین منظور ما قصد داریم تعداد آسانسورهای گیرلس و لوکس را در ایران و منطقه افزایش دهیم پس سعی خواهیم کرد با اقتصادی کردن قیمت آسانسورهای گیرلس و لوکس قدرت خرید مصرف کننده برای خرید این نوع آسانسورها را افزایش دهیم. از طرفی خدمات رایگان و ارزانی را برای نصب، مشاوره و نگهداری این نوع آسانسورها فراهم خواهیم کرد

مجموعه اولیفت