• خدمات اولیفت

خدمات اولیفت

متاسفانه در دهه‌های گذشته حوادث ناگوار بسیاری در خصوص استفاده از آسانسور پیش آمده است. به دنبال این موضوع در همان سالها قانونی جدید تحت عنوان استانداردسازی آسانسور روی کار آمد تا باعث کاهش صدمات و تلفات شود. خوشبختانه این قانون تاثیر بسزایی در جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار در استفاده از آسانسور به همراه داشت اما در کنار این موضوع مسئله مهم دیگری نیز نقش داشته و آن چیزی نیست جز اصالت پکیج آسانسور و خدمات پس از خرید. درست در این نقطه می‌توان به اهمیت و نقش شرکت‌هایی که در صنعت آسانسور فعالیت دارند، پی برد.

اولیفت شرکتی است که با ارائه محصولات داخلی و خارجی بهترین خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. اولیفت سعی بر آن دارد تا با کاهش قیمت، قدرت خرید افراد را افزایش دهد. همچنین مصرف کنندگان می‌توانند از خدمات مقرون به صرفه و یا حتی رایگانی که اولیفت به منظور نگهداری و افزایش عمر آسانسورها در نظر گرفته نیز استفاده نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۹ تماس حاصل کرده و با کارشناسان اولیفت در خصوص سوالاتی که برایتان پیش آمده مشورت نمایید.

شرکت اولیفت یکی از بزرگ‌ترین تامین کنندگان قطعات آسانسور در ایران بوده که با فروش محصولات داخلی و خارجی با کیفیت سعی بر آن دارد تا خدمات ایده آلی را به مشتریان خود ارائه دهد. از این رو تصمیم داریم که در ادامه شما را با خدمات اولیفت آشنا کنیم.

اجرای نقشه آسانسور گیرلس

ارائه نقشه‌های اجرایی آسانسورهای گیرلس MR و MRL

آسانسورهای گیرلس به دو نوع MR و MRL تقسیم می‌شوند. آسانسورهای گیرلس MR همان آسانسورهایی هستند که برای نصب و راه اندازی نیاز به موتورخانه دارند و در مقابل آسانسورهای گیرلس MRL آسانسورهایی هستند که بدون وجود موتورخانه می‌توان از آنها استفاده نمود.

موتورهای گیرلس در واقع به دلیل نداشتن گیربکس از سرعت بالاتری در مقایسه با موتورهای گیربکس دار ۵۵برخوردار بوده است.

آسانسورهای MRL یا روملس نوعی از آسانسورهای کششی هستند که می‌توان از فضایی به نام موتورخانه برای نصب آنها صرف نظر کرد. در واقع برای نصب موتور آسانسورهای MRL فضای چاه کفایت می‌کند. چرا که موتور این نوع از آسانسورها کوچک بوده و به این ترتیب محل نصب و قرارگیری آن به درون چاه انتقال یافته است.

ویژگی قابل توجه مربوط به آسانسورهای روملس کاهش هزینه‌های سرویس و نگهداری آنها می‌باشد. همچنین آسانسورهای MRL بهترین انتخاب برای ساختمان‌هایی است که با کمبود فضای کافی برای محل قرارگیری موتور و تابلو فرمان مواجه هستند. یکی از خدمات شرکت اولیفت در این راستا ارائه نقشه‌های اجرایی آسانسورهای گیرلس MR و MRL می‌باشد.

خدمات اولیفت

نصب و راه اندازی آسانسورهای گیرلس MR و MRL همراه با تاییدیه استاندارد

این نکته لازم به ذکر است که آسانسورهای گیرلس MRL سیستم پیچیده‌ای داشته و از این رو برای نصب آنها حتما باید از فردی کمک گرفت که نسبت به این پیچیدگی علم و آگاهی کافی دارد. همچنین برای نصب آسانسورهای گیرلس MR نیز باید از یک متخصص کمک گرفت. زیرا انجام هر کاری را باید به شخص دوره دیده آن کار سپرد تا مشکلی در روند آن پیش نیاید. شما می‌توانید آسانسورهای گیرلس MR و MRL را همراه با تاییدیه استاندارد از شرکت اولیفت خریداری کرده و از خدمات پس از فروش آن که شامل نصب و راه اندازی آسانسور توسط  متخصصان می‌باشد، بهره ببرید.

نصب آسانسور
خدمات اولیفت

تعمیر و گارانتی (کارشناسی و تشخیص عیب)

از آنجایی که آسانسورها با گذشت زمان به تعمیرات احتیاج پیدا می‌کنند، می‌توان به اهمیت خدمات پس از فروش شرکت فروشنده پی برد. از جمله خدمات پس از فروش شرکت اولیفت می‌توان به تعمیر و گارانتی محصولات آن اشاره کرد. به عبارتی در صورت خرابی محصول کارشناسان اولیفت اقدامات لازم برای تشخیص عیب و ایرادات پیش آمده را انجام داده و پس از آن کارهای مربوط به تعمیرات و تعویض قطعات صورت می‌گیرد تا در نهایت مشکل محصول برطرف گردد.

خدمات تلفنی (مشاوره)

چنانچه با کوچکترین مشکلی در رابطه با آسانسور مواجه شدید، می‌توانید از خدمات تلفنی اولیفت برای دریافت مشاوره استفاده نمایید. فرقی ندارد در چه ساعتی از شبانه روز باشید، چرا که در هر زمانی متخصصین ماهر و با تجربه اولیفت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

سرویس و نگهداری

بر کسی پوشیده نیست که هر آسانسور متشکل از قطعات الکتریکی و مکانیکی متعدد بوده و سالم بودن همه این اجزا در کنار یکدیگر منجر به عملکرد صحیح این بالابرهای متحرک می‌شود. بدیهی است که بروز کوچکترین مشکل و خرابی در یکی از قطعات بازدهی مفید سایر قطعات را نیز تحت الشعاع قراره داده و در موارد شدید در حفظ ایمنی افراد درون کابین نیز خللی ایجاد می‌شود. از این رو ماهانه باید از یک تیم متخصص و یا مکانیک آسانسور برای اطمینان حاصل کردن از بابت سلامت قطعات کمک گرفت تا در صورت لزوم اقدام به تعمیر و تعویض قطعات نمود و مانع از به بار آمدن آسیب‌های بیشتر شد. سرویس و نگهداری دوره‌ای منجر به شناسایی فرسودگی‌های جزئی شده و از پیش آمدن خرابی و هزینه‌های بیشتر جلوگیری به عمل می‌آورد. شرکت اولیفت با خدمات سرویس و نگهداری خود به حفظ سلامت و امنیت آسانسور شما کمک می‌کند.

نصب و اجرای آسانسور هیدرولیک

خدمات تابلوهای آرکل

زمان تولید تابلوهای آرکل ترکیه به سال ۱۹۹۸ بر می‌گردد. از جمله ویژگی‌های تابلوهای آرکل می‌توان به متریال بکار رفته در ساختار آن اشاره کرد که در نهایت منجر به ارائه محصولی با کیفیت به بازار شده است. همچنین تابلوهای آرکل دارای طراحی منحصر به فردی بوده که نصاب هنگام نصب به خوبی این موضوع را درک خواهد کرد. زیرا طراحی تابلوهای آرکل به گونه‌ای است که تجهیزات در کمترین فضا درون تابلو قرار گرفته و این مسئله در نصب تابلو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

خدمات پس از فروش تابلوهای آرکل می‌تواند تا حدود زیادی نگرانی‌های مشتریان را از میان بردارد. چون در صورت خرابی و نیاز به تعویض قطعات امکان دریافت خدمات از فروشنده مهیا می‌باشد.

خدمات و سرویس تابلوها

استفاده از تابلو فرمان در آسانسورها امری کاملا بدیهی است. چرا که تابلو فرمان یکی از مهمترین قطعات موجود در هر آسانسوری شناخته شده که وظیفه آن دریافت و انتقال دستورات لازم به موتور و سایر قطعات برای عملکرد صحیح آسانسور می‌باشد. از این رو نگهداری و سرویس تابلوها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چون وجود مشکل در تابلو فرمان باعث اختلال در سایر اعمال آسانسور شده که می‌تواند تبدیل به موضوعی خطرناک شود.

خدمات آرکل
شرکت ما

خدمات و گارانتی موتورهای ژیندا در ایران

یکی از دلایلی که شاهد آسانسورهای مختلف در بازار هستیم، کاربری ساختمان‌ها است. یعنی بسته به نوع کاربری ساختمان باید از آسانسوری متناسب با ویژگی‌های آن ساختمان استفاده شود. مثلا در ساختمان‌های اداری و تجاری که در ساعات خاصی از طول روز شاهد ترافیک رفت و آمد در آنها هستیم، منطقی است از آسانسوری استفاده شود که توانایی پاسخگویی به نیاز افراد برای جا به جایی میان طبقات را داشته باشد. در واقع مهمترین ملاک برای یک آسانسور در ساختمان‌های شلوغ یک موتور قوی و پربازده است.

به عنوان مثال موتور آسانسور گیرلس ژیندا یک انتخاب ایده آل برای چنین ساختمان‌هایی است. چرا که دور موتور ژیندا حدود ۱۵۰ دور در دقیقه بوده و در نتیجه می‌توان شاهد بیشترین سرعت عملکرد در یک ساختمان پر رفت و آمد بود. موتور گیرلس ژیندا نخستین بار در سال ۱۹۷۲ توسط چین ساخته و تبدیل به یکی از بهترین موتورهای گیرلس برای ساختمان‌های بزرگ و شلوغ شد.

از آنجایی که قطعات موتورهای ژیندا از کیفیت بالایی برخوردار هستند، می‌توان از بابت عمر بالای آنها اطمینان داشت. با اینحال در صورت فرسودگی و یا هر گونه مشکلی می‌توانید از خدمات اولیفت استفاده نمایید. چرا که شرکت اولیفت یکی از تامین کنندگان موتورهای ژیندا در ایران بوده و می‌توانید از خدمات و گارانتی آن بهره ببرید.

هپکو اراک
گلستان
ساروج بوشهر