حضور اولیفت در بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان ۱۴۰۱

حضور اولیفت در بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان ۱۴۰۱

حضور اولیفت در بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان ۱۴۰۱

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان از ۲۶ مهر تا تاریخ ۲۹ مهرماه و با حضور برندهای مطرح در محل دائمی نمایشگاه اصفهان برگزار گردید.
نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان ۱۴۰۱ در متراژ ۹۰۰۰ متر و با حضور شرکت کنندگانی از استان‌های تهران، اصفهان، فارس، خراسان رضوی، خراسان شمالی، یزد، سمنان، قم، هرمزگان و خوزستان برگزار شده و کیفیت این نمایشگاه نسبت به سال‌های گذشته افزایش چشم‌گیری داشته است.
در نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان؛ شرکت‌های فعال در حوزه‌های سبک سازی و مقاوم سازی، آسانسور، شیرآلات، لوله و اتصالات، تولید آجر، سقف کاذب، هوشمند سازی، پوشش‌های کف و سقف ساختمان، تولید کننده پنجره‌های آلومنیومی، تولید کنندگان بتن و آخرین دستاوردها و ظرفیت‌های خود را ظرف چهار روز برگزاری این رویداد نمایشگاهی در معرض نمایش می‌گذارند.
احمدرضا طحانیان مدیر عامل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان، در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با توجه به فعالیت‌های انجام شده برای برپایی باکیفیت این نمایشگاه گفت: در نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان ۱۳۰ شرکت حضور و مشارکت داشته اند و این عدد در مقایسه با شرکت کنندگان سال گذشته رشد ۲۵ درصدی داشته‌ است و امیدوارم بتوانیم بسترساز رشد و رونق اقتصادی فعالان اقتصادی باشیم.
جناب میرباقری، ریاست کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی در شورای اسلامی شهر اصفهان بیان کرد: خدا را شاکریم که نمایشگاه صنعت ساختمان با سابقه‌ای بیست و پنج ساله در شهر اصفهان برگزار می گردد و اینجا همانند یک دانشگاه است که می‌توانیم آخرین دستاوردهای شرکت‌ها را مشاهده کنیم.
معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان، جناب مهدویان گفت: با مقایسه مشارکت کنندگان این دوره از نمایشگاه با سال‌های گذشته متوجه می‌شویم که تکنولوژی نقش قابل توجهی پیدا کرده است.
همچنین نایب رئیس اول سازمان نظام مهندسی ساختمان اصفهان، آرش بخشی در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه اظهار داشت: برگزاری این قبیل نمایشگاه‌ها از جمله نمایشگاه بین المللی آسانسور ،پله برقی، بالابر و صنایع و تجهیزات وابسته- شیراز (فارس) ۱۴۰۱ به دلیل برقرار ساختن ارتباط میان تولید کننده و مصرف کننده نهایی لازم است. وی همچنین با توجه به همکاری گسترده با نمایشگاه اصفهان تاکید کرد: لازم به یادآوری است، نمایشگاه‌ ساختمان در ادوار گذشته با همکاری شرکت نمایشگاه و سازمان نظام مهندسی اصفهان برگزار شده است و این همکاری باعث افتخار و مباهات است.

طیف وسیعی از بازدید کنندگان این نمایشگاه را شرکت های ساختمانی، معماران و طراحان، همچنین نصابان تاسیسات ساختمانی و فروشندگان فعال در صنعت ساختمان نظیر هایپر های ساختمانی تشکیل میدهند که در واقع تضمین کیفیت محصولات ارائه شده، بسته به نظر این گروه افراد دارد.

اسکولیفت به عنوان نمایندگی انحصاری مجموعه اولیفت در اصفهان یکی از فعالین در صنعت آسانسور کشور، که انواع قطعات آسانسور از قبیل موتور، تابلو فرمان ، کابین آسانسور و سایر قطعات از جمله ریل آسانسور را عرضه می دارد و تضمین کیفیت و ارائه خدمات پس از فروش از ویژگی های بارز محصولات اولیفت است.
بعد از نمایشگاه صنعت ساختمان تهران، در این نمایشگاه برای دومین بار در کشور از پکیج آسانسور منحصر بفرد خود با نام space plus رونمایی کرد و می توان گفت این پکیج تحولی نو در صنعت آسانسور و پله برقی کشور ایجاد کرده است.