Olift آسانسورهای گیرلس
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

شرکت ما

قبل
بعدی

درباره ما

‌ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان زنجیره قطعات آسانسور هستیم که با بهره گیری از دانش فنی مهندسی و تجربه کافی راه حل های مختلفی برای حمل و نقل عمودی ارایه می دهیم.

رهبری ما

در olift ما با افتخار هزاران توزیع کننده این صنعت و همچنین نمایندگان بی شمار خود را در شهرهای مختلف ایران و منطقه تغذیه میکنیم و سعی داریم با انتخاب هوشمندانه و دقیق محصولات ایرانی و خارجی محصول نهایی ( آسانسور ) با کیفیتی را در اختیار مصرف کننده نهایی قرار بدهیم.

فرهنـگ ما

ما علاقه زیادی به ایمنی ، کیفیت ، اصالت . پایداری .داریم و همیشه مشتر ی مداری و اخلاق مداری در کسب و کار را سرلوحه خودمون قرار خواهیم داد همه این ها در کنار هم فرهنگ شرکت ما را تشکیل می دهند. فرهنگ منحصر به فرد و قوی ما با توجه به تغییر شرایط از ما پشتیبانی کرده و همیشه منجر به تکرار موفقیت کسب و کار مون شده.

نگرش و استراتژی ما

یک ایرانی میتونه سطح خودش و جامعشو برای زندگی کردن ارتقا بده به همین منظور ما قصد داریم تعداد آسانسورهای گیرلس و لوکس را در ایران و منطقه افزایش دهیم پس سعی خواهیم کرد با اقتصادی کردن قیمت آسانسورهای گیرلس و لوکس قدرت خرید مصرف کننده برای خرید این نوع آسانسورها را افزایش دهیم. از طرفی خدمات رایگان و ارزانی را برای تصب . مشاوره و نگهداری این نوع آسانسورها فراهم خواهیم کرد

Open chat